ADHD, LMD, ADD - skupina pro děti

 

Pro děti, žáky i studenty se syndromem ADHD, LMD, ADD, poruchami pozornosti, poruchami školních dovedností nabízím podpůrnou terapeutickou péči.

V životě člověka se vyskytne obtíž, problém či krize. Krize- nezdar, nepříjemnost. Ale také příležitost. Příležitost na sobě pracovat. Najít nové způsoby, nové cesty, nové světlo na cestu.

Pro všechny, kteří se ocitli v kontaktu s touto nálepkou. Pro všechny, kteří ji dostali, nabízím terapeutickou práci v uzavřené skupině.

Skupinová terapie je organizována pro 6-8 osob, rozdělených dle věku. 7

Cílem skupiny je najít na nálepce ADHD, ADD, LMD to pozitivní. To, co nás odlišuje, co nám umožňuje jiný pohled, jiné dovednosti, kreativitu, pochopení pro druhé a nové výzvy.

Cílem skupinové terapie je projít vzdělávacím procesem s minimem poznámek, špatných známek a vybudovat si zdravou důvěru ve své schopnosti, pochopit a přijmout sebe sama a díky tomu prožít kvalitní život a užít si hodně legrace!

Skupinová terapie probíhá 1x týdně, po dobu 2 měsíců, tj. 6 -8 setkání, dle prvotní zakázky a diagnostiky skupiny. Každé setkání trvá 60 min.

Využívá projektivních metod, metod formování sociálních dovedností a rozvoje zdravého sebepojetí dítěte.

Prožití korektivní zkušenosti ve skupině, která člověka přijme, je nejlepší zkušeností pro celý následující život.

Cena skupinové terapie je, včetně materiálů, malého občerstvení, je 600 - 800,- Kč ( á setkání 100,- Kč).

Ke skupinové práci je nutné se dopředu objednat. Objednatel bude vyzván dle sestavení skupiny s ohledem na věk a strukturu frekventantů.